Kiev'de Türk Avukat ve Hukuk Bürosu
                                       Kiev’de Türk Avukat ve Hukuk Bürosu

Kiev’de Türk avukat ve hukuk bürosu için sol üstte bulunan telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ukrayna’nın başkenti ve en büyük şehri olan Kiev, turistler açısından hayat şartlarınız ucuzluğu ve tarihi ve turistik mekanlarının güzelliği ile sıklıkla ziyaret edilmektedir.

Şehrin tarihi geçmişine baktığımızda ise 250 sene Hazarlar ve 260 sene Altınordu egemenliğinde yani yaklaşık 500 sene Türkler tarafından yönetilmiştir. Bu nedenle de birçok Türk ögesi ve kültürünü de içerisinde barındırmaktadır. Sovyetler Birliği döneminde kente yapılan alt yapılar sayesinde ulaşımı rahat bir seviyededir. Hatta Kiev metrosu, Dünyanın en büyük metrolarından biridir. Kentin nüfusu ise şehrin yaşam şartları ile bağlantılı olarak giderek artmaktadır.

Tüm bu özellikleri neticesinde her yıl birçok insan özellikle tacirler, bu kenti görmeye hatta buranın büyüsüne kapılıp burada hayatının geri kalanını yaşamak istemektedirler. Ya da Kiev’de yaşamakla birlikte Türkiye’ye gelmiş ve ülkemizin büyüsüne kapılmış, bu nedenle de ülkemizde yaşamak isteyen kişiler de mevcuttur.  Bu tür hukuki uyuşmazlık Türk vatandaşı olsun ya da olmasın Kiev’de yaşayan ya da yaşamış tüm kişilere, hukuk büromuz tarafından en iyi hizmet vermekteyiz.

Kiev’de Hukuki İşlemler

Hukuki işlemler ve dava süreçleri her zaman sıkıntılı ve psikolojik olarak ağır dönemlerin geçirildiği zaman dilimleri olmuş ve her kişiyi fazlasıyla yormaktadır. Bunun yanında dilini ve kültürünü bilmeyen kişilere sorunlarınızı anlatarak en iyi sonucu beklemek ise neredeyse mucizedir. Zira yaşanılan sorunlarla ilgili en iyi, uzman ve tecrübeli bir avukatı bulmak dahi zor bir durum iken ayrıca kişiyi derdini anlatamamak dahi başlı başlına bir problemdir. Bunun yanında her hukuk bürosu da tercih edilmek adına farklı rekabet taktikleri geliştirmiştir. Bu nedenle ülkemizde özellikle Kiev’deki hukuki uyuşmazlıklar ve buradaki kişilerin ülkemize uyumu sırasında avukat piyasasından tecrübeli, başarılı, iyi ve etkin bir avukat bulurken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 1. Yaşanılan hukuki uyuşmazlığınızın türü ile ilgili bir avukatlık bürosuna başvurunuz. Konusunun uzmanı olan bir avukat ile çalışmanız en kısa sürede ve en zararla uyuşmazlığın çözümünü sağlayacaktır.
 2. Yabancı bir yerde güvenilir bir hukuk bürosu bulmak zordur. Ancak sizin dilinizi bilen bir hukuk bürosu ile çalışmak hem sorununuzu anlatmak hem de anlatabildiğiniz sorununuzun menfaatinize çözülmesi için adeta zorunluluktur.
 3. Ülkemizde yaşayan akrabalarınızın, tanıdıklarınızın yahut da komşularınızın tecrübesine dayanarak bir hukuk bürosu bulmak ise sizin sorunlarınızı da lehinize çözüme kavuşturacağını garanti etmemektedir.
 4. Bulduğunuz avukatın adliyeye, konsolosluğa, büyükelçiliğe, emniyete yakın olması ya da tabelasına bakarak yaşadığınız hukuki uyuşmazlığınızın olumlu sonuçlandıracağını göstermemektedir. Zira hakkında hiçbir referans edinmediğiniz biriyle sadece yüz yüze görüşüp fikir edinerek davanızı bir avukata vermek oldukça riskli bir davranıştır.
 5. Avukatınızın güvenilir ve dürüst olması da önemlidir. Zira para tahsilatı işlemlerinde ya da herhangi bir dava sürecinde meslek etiğine sığmayan davranışlarla kendi lehine hareket eden davranışlar yapabilmekte ve sizi büyük bir zarara uğratabilmektedir.

Kiev’de Avukatlık ve Hukuki Danışmanlık Üzerine Verdiğimiz Hizmetler

Kiev’de yaşayan, Kiev’de yaşamakla birlikte Türkiye’ye gelmiş ve artık Türkiye’de kalmak isteyen ve Türkiye’de yaşamakla birlikte Kiev’de evlenen ya da orada ticaret işlemleri gerçekleştiren herkese her dilde özellikle Ukraynaca ve Rusça dilline ve mevzuatına hakim avukatlarımız ile yaşadıkları uyuşmazlıklarla ilgili her türlü hukuki çözüm sunmakla birlikte özellikle şu hizmetleri de sunmaktayız;

 • Kiev’de evlilik ve boşanma işlemleri,
 • Kiev’de şirket kurma, şirket belgelerinde değişiklik yapılması işlemleri, kurucu, yönetici ve adres değişikliği işlemleri, gümrükleme, tasfiye, iflas, kayıt dondurma ve bırakma işlemleri,
 • Kiev’de ticaret ve vergi işlemleri,
 • Kiev’de geçici ya da kalıcı oturma izni ve çalışma izni işlemleri,
 • Vize alma ve uzatma, özellikle çalışma ya da öğrenci vizesi işlemleri,
 • Kiev’de gümrük sorunları işlemleri,
 • Kiev’de gayrimenkul alım ve satım işlemleri,
 • Türkiye’de yaşama, çalışma ya da ziyaret amaçlı geliş gidişlerde vize alım işlemleri,
 • Türkiye’de evlilik ve boşanma işlemleri,
 • Türk vatandaşlığı işlemleri,
 • Türkiye’de alacak tahsili işlemleri,
 • Türkiye’de gayrimenkul alım ve satım işlemleri,
 • Sözleşmeler, ihtarnameler ve kredi işlemleri,
 • Lisans, sertifika, izin belgelerinin alma işlemleri,
 • Askerlik erteleme işlemleri,
 • Arama, el koyma ve sorgulama anındaki hukuki işlemler ve şüphelinin koruma ve mağdurun haklarının savunması işlemleri,
 • Türkiye’de ve Kiev’de vergi numarası alma ve vergi kaydı ile ilgili diğer işlemlerin yapılması,
 • Mahkeme’lere başvurmadan uyuşmazlık çözümü
 • Kiev’deki ve Türkiye’deki her türlü hukuki işlemlerde yazılı ve sözlü olarak gerekli işlemleri gerçekleştirmek, dava açarak vekilliğini yapmak ve her türlü hukuki uyuşmazlıkta acil avukat desteği sunmaktır.

Kiev’de Türk Avukat ve Hukuk Büromuz

Hukuk camiası içerisinde hukuk büromuz, kuruluşundan itibaren kişi ya da kurumlar hakkında yürüttüğü davalarla ve verdiği diğer avukatlık hizmetleri ile saygınlık kazanmıştır.

Hukuk büromuz içerisinde saygıdeğer, dürüst, branşlarının uzmanı ve etkin avukatlarla birçok konuda faaliyet vermektedir. Türkiye başta olmak üzere herkese ve tüm firmalara ve Dünya’da adalete ve hukuka ihtiyaç duyulan her yerde hizmetlerine en etkili biçimde devam etmektedir.

Ayrıca hukuk büromuz her yerdeki müvekkillerinin çıkarlarını en üst seviyede korumaktadır. Müvekkillerimizin bilgilerini sır saklama yükümlülüğü altında hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşmamaktayız.

Böylelikle hukuki uyuşmazlıklarını olumlu neticelendirmek isteyen her kişi ya da kurum, hukuk büromuzla iletişime geçmek için sitemizde yer alan telefon numarası ya da diğer iletişim yolları ile tarafımıza ulaşarak randevu alabilirsiniz. Ukrayna Kiev’de Türk Avukat

Yazıyı Paylaş
 • 1
 •  
 •  
 •  
 •  
  1
  Share
Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2020 MIHCI HUKUK BÜROSU | İSTANBUL

Gizlilik Politikası

logo-footer

SOSYAL MEDYADA BİZ: