Güncelleme Tarihi:
Bakırköy Avukat ve Hukuk Büroları
                                                 Bakırköy Avukat ve Hukuk Büroları

Bakırköy Avukat ve Hukuk Bürosu için sol üstte bulunan telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bakırköy, İstanbul’un Avrupa yakasındaki deniz kenarındaki metropolleşen semtlerinden bir tanesidir. Özellikle tekstil başta olmak üzere birçok üründe sanayi ve ticaretin başat faktörü haline gelmiş bir merkezdir. Cumartesi günleri yapılan sosyete halk pazarını dahi İstanbul’da birçok kişi takip etmektedir. Metro, metrobüs, deniz yolu ve Atatürk Havalimanı dolayısıyla ulaşım ağı çok gelişmiş olan bu semti, gün içerisinde birçok kişi ziyaret etmektedir. Ayrıca Marmara Forum başta olmak üzere birçok alışveriş merkezi de kişinin uğrak yeridir.

Bizans ve Osmanlı döneminden kalan birçok tarihi esere ev sahipliği yapan Bakırköy’ün sahili de oldukça yoğundur. Birçok sanat ve spor merkezi ve de Sinan Erdem Spor Salonu vasıtasıyla birçok kişinin ziyaretine uğramaktadır. Ayrıca Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ise herkesin eskilerden beri dilinde olan ve birçok kişinin sağlığına kavuşmasına yardımcı olan bir kurumdur. Bu nedenlerden dolayı birçok insanın yaşadığı ve gün içerisinde ziyaret ettiği Bakırköy, kimi zamanda nüfusunun kalabalık olmasının etkisiyle bazı sorunlarda yaşamaktadır. Bu hukuki sorunların çözülmesi adına halkın ve burada bulunan insanların ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesi de avukatlık hizmetleridir.

Bakırköy’de Dava Süreci

Bakırköy’de dava sayısı, nüfusun getirisi olarak gereğinden fazladır. Ancak dava süreçleri ise oldukça zorlayıcıdır. Ulaşımı kolay bir yer olsa da adliyede dosya yoğunluğuna sahip olan memurdan bilgi almak hatta işlem yaptırabilmek oldukça emek sarf ettirici ve de en az yarım gününüzün kaybolduğu zaman kaybettirici bir işlemdir.

Herkesin Bakırköy avukat piyasasından avukat tutmak gibi bir mecburiyeti bulunmasa da yaşayacağınız emek, zaman ve de sinir kaybının yanında en doğru yol, dosyanızla ilgilenecek bir avukat tutmanızdır.

Bakırköy Avukat – Hukuk Büroları

Bakırköy Adalet Sarayı’nın 2007 yılından itibaren burada faaliyet göstermesi ile Bakırköy’de hukuk büroları açısından oldukça yoğundur. Zira İncirli Caddesinde adım başı bir bürosu bulunmaktadır. Bununla birlikte de avukatlar arasında tercih edilme yarışı da oldukça yoğundur. Bazı avukatlar tercih edilmek adına farklı taktikler dahi geliştirmiştir. Bu nedenle Bakırköy’de avukat piyasasından avukat bulurken dikkat edilmesi gerekenler şunlardır;

 1. Bakırköy hukuk bürosu piyasasından avukat bulurken, tabelanın güzelliğine ya da adliye binasına ne kadar yakın olduğu ile ilgilenmek yerine davanızın konusu ile ilgili başarılı davalar yürütüp yürütmediğine bakmak gerekmektedir.
 2. Daha öncesinde tanıdığınız ya da çevreniz vasıtasıyla Bakırköy avukat piyasasından bulduğunuz avukatları da tercih etmek isteyebilirsiniz. Ancak önceki davaları kazanması, bu yeni davanızı da kazanacağını garanti etmediğini unutmayınız.
 3. Bakırköy avukat piyasasından avukat bulurken ücret elbette sizin için önemli bir unsurdur. Ancak davanızın lehine sonuçlanması için asıl önemli kriter davanızı avukatın iyi savunup savunamayacağıdır. Bu nedenle ücreti fazla ödemekten kaçınmayınız. Ancak çok ödenen avukat ücreti de her zaman başarıyı garanti etmediğinin bilincine varmalısınız.
 4. Bakırköy avukat piyasasından bulduğunuz avukatın güvenilir, dürüst ve saygılı olmasına dikkat ediniz. Zira Bakırköy avukat piyasasından bulduğunuz avukatın davanın başında size olan davranışları değil yargı sürecindeki davayı savunma biçimleri önemlidir. Ayrıca meslek etiğine sahip olmayan bir avukat olması halinde sizi yarı yolda bırakma ihtimali de mevcuttur.
 5. Bakırköy adliyelerinizde davanız görülecek ise illaki Bakırköy’den bir avukat tutma gibi zorunluluğunuz yoktur. Önemli olan avukatın iş bitiriciliğidir.

Bakırköy Avukat ve Hukuk Büromuz

Hukuk büromuz, saygıdeğer, dürüst, branşlarının uzmanı ve etkin avukatlarla faaliyet vermektedir.

Hukuk büromuz Mıhcı Hukuk Bürosu, kurulduğu ilk andan itibaren yürüttüğü davalar ve verdiği avukatlık hizmetleri ile saygınlık kazanmış ve etkili hale gelmiştir. Ayrıca Bakırköy başta olmak üzere, herkese ve tüm firmalara ve Türkiye’nin adalete ve hukuka ihtiyaç duyduğu her yerde hizmetlerine en etkili biçimde devam etmektedir.

Hukuki problemlerinizi en kısa sürede ve en az masrafla çözüme kavuşturmak için hukuk büromuzla iletişime geçebilirsiniz. Bunun içinde web sitemizde yer alan telefonu arayarak randevu alabilir ya da diğer iletişim kanalları ile tarafımıza ulaşabilirsiniz. Bakırköy avukat ve hukuk büroları İstanbul. Bakırköy ceza, boşanma, gayrimenkul, bilişim, icra, miras, ticaret, iş hukuku avukatları.

Yazıyı Paylaş
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
Yorum Yap

*

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018 MIHCI HUKUK BÜROSU | İSTANBUL

Gizlilik Politikası

logo-footer

SOSYAL MEDYADA BİZ: